quota (quota) wrote,
quota
quota

Для активних мам ) Маршрут Брусилів-Львів-Київ :)

Маю пропозицію для мам Києва на стані розробки :)
ГІПОТЕТИЧНО я маю перегнати машину у Львів наприкінці тижня (п'ятниця чи субота) і повернутися вкінці наступного тижня назад у Київ. Виїжджатиму зі свого смт.Брусилів (1 година маршруткою від метро Житомирська або машиною з чоловіком ввечері після роботи) напередодні і заночувати в мене в гостях 1 ніч аби на ранок виїхати в напрямку Львів. Це значно краще, ніж їхати з Києва, бо зменшує шлях на Львів на цілу сотню км!, що легше для дітей. Повернення планую потягом, тож мені потрібна інша мама, яка б розділила зі мною третину ціни за купе в потязі та допомогла з переїздом (допомога на рівні - пригледіти за малими, коли я вийду в туалет:). Дорога на Львів автом за мій кошт, проживання у Львові у мене (в моєї мами) вдома в історичній частині, в центрі міста. Харчування теж буде безкоштовним (хіба би ви не полюбляєте певні отрібна продукти чи маєте з дитинкою алергії та це теж обговоримо). Є опція проживання в готелі, бо я живу поруч з недорогим готелем Львів, якщо раптом вам не сподобаються мої умови проживання.
Виходить мені потрібна мама з 1 дитинкою (бо більше в машині не влізе). Дитинка сидітиме під час руху в автокріслі. Я маю крісло 2 типу, себто для дітей від 9 до 18 кг або ви маєте власне автокрісло? Ну, і мама, яка може зірватися і поїхати ось так з бухти барахти у Львів та має фінанси, щоб сплатити третину купе (білети будуть придбані у Львові на днях) + якісь ваші витрати на кавусю у Львові (там не без того).

п.с.: якщо раптом мені пощастить і буде багато бажаючих, відразу попереджаю, що надам перевагу знайомій або мамі, з якою бачилася-спілкувалася на слінгозустрічах.

п.п.с.: коменти сюди - http://slingo-travel.livejournal.com/4698.html
Tags: Львів, подорож
Subscribe
Comments for this post were disabled by the author