quota (quota) wrote,
quota
quota

І що б не казали, а Боржава таки солодкий рай :)

Починалося все задовго у потязі, що й не дивно. У Воловець ми вирушили пізно вночі, тому прибували так само пізно (чи то навіть ЗАпізно) в обід. Через це мали нагоду вар'ювати, дуріти і ВИСПАТИСЬ.
У тих місцях я була єдино-освідченою персоною нон ґрата. Потяг прибув вчасно. Погода виправилась справно. І ми вирушили нєзамєдлітєльно прямо серпантинчиком до "сироварні".
Потічки вздовж шляху і спалені, очевидно блискавками, дерева наштовхували на думку про недавню грозу. Але сонце гріло, вітерець підганяв і йшлося легко і м'яко.Отак мало помало, але доста швидко, годинки за три, ми були вже на Плаю, де я, не порушуючи чітко встановлених там 4 роки тому традицій, розпивала зі супутниками не аби який коньяк, котрий заразом з нами "досяг своєї вершини".

Невеличкий перепочинок біля метеорологів. Намагання випросити там же хоча б зо 2 літри води...

А далі, почалапали хребтиком. Ми вперто наближалися до ВВ, а за нами так само вперто бігла мила пухнаста хмарка, кидаючи свою тінь на наші голови. Ніхто і не подумав, що вона від тепер і аж до кінця тижня забере у нас сонце :(


Заночувати довелося на передвершині ВВ, бо сама вершина на той час як ми її дісталися була полонена дощовою хмарою. Проте, Боржава милостиво дозволила радіти красотам своїх схилів на неймовірно забарвленому заході сонця.

А вночі - "пада дещ", а на ранок ми були вже цілковито окутані грозовою хмаркою. Не знаю, що відбувалося внизу, але на серпантині, ближче до села, було немало повалений негодою дерев і ріденького багна.

Проте у Воловці тепер, прямісінько на початку дороги на Плай чи то, в нашому випадку на її кінці, стоїть пречудова "Колиба". Власники якої, як сказав Тошик дуже клієнт орієнтовані запропонували нам шІкарну вечерю біля вогнища за малу ціну :) Чого варта після мокрого, холодного, дощового спуску в тумані картопелька з сальцем, цибулькою та бринзою, а до неї салатка зі свіженьких огірочків та помідорчиків і запито те все було Львівським ПІВОМ та КУНЬЯКОМ :)))) А варте воно на 5 чоловік 72 гривень з копійками.
Ось воно - підфартило :)
Tags: Боржава, Вікенд, Карпати, друзі, подорож, фото
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments